O firmie

O nas

Producent korytek kablowychProducent korytekk kablowych
Producent korytek kablowych, firma Baspol, powstała w 1984 roku. W tym okresie zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku krajowym. Specjalizacją firmy jest produkcja wyrobów elektroinstalacyjnych.

Podstawowym produktem schodzącym z linii produkcyjnych są listwy instalacyjne, określane również jako korytka kablowe oraz kanały naścienne. Wyroby te produkowane są z PCW i służącą do prowadzenia różnego rodzaju instalacji elektrycznych. W programie naszej produkcji znajdują się również rury elektroinstalacyjne sztywne oraz rury elektroinstalacyjne karbowane czyli tzw. wąż peszla czy poprostu peszel. Oferowane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są szczególnie w przypadku instalowania nowoczesnych sieci komputerowych, telekomunikacyjnych, elektrycznych i innych w istniejących już budynkach. Stanowią alternatywę dla instalacji prowadzonych wewnątrz ścian. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością, estetyką i trwałością.

Celem naszego przedsiębiorstwa jest spełnienie wszystkich oczekiwań Klientów.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2009 a wykonywane przez nas produkty mają wymagane deklaracje zgodności.

Dlaczego My

Na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych jesteśmy obecni od 1984 roku. Tak długi okres funkcjonowania firmy pozwolił nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku.

Wszystkie produkowane przez nas wyroby charakteryzują się najwyższą jakością wynikającą z zastosowania wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły w procesie produkcji.

Jako producent korytek kablowych i akcesoriów elektroinstalacyjnych jesteśmy wstanie zaproponować naszym Klientom konkurencyjne ceny, a przy większych zamówieniach stosujemy korzystne rabaty!

Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku zdajemy sobie sprawę z konieczności wprowadzania innowacji w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku.

Nasze produkty wykonane są z polichlorku winylu, niepalnego i nierozprzestrzeniającego ognia. Zapewniają one odpowiednie zabezpieczenie przed wpływem czynników mechanicznych i chemicznych.

W procesie produkcyjnym prowadzimy nieustanny nadzór tak aby zachować powtarzalność produkcji.

Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki

Deklaracje Zgodności

Nasze standardy

Terminologia

Tworzywo Sztuczne

Materiał określany potocznie jako plastik składa się z polimerów syntetycznych lub polimerów naturalnych zmodyfikowanych oraz różnego rodzaju dodatków takich jak stabilizatory, uniepalniacze, napełniacze i inne.

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Jest to proces formowania tworzyw sztucznych tak aby otrzymać dany produkt. Tworzywa sztuczne przetwarzane są poprzez wytłaczanie, wtryskiwanie, prasowanie, walcowanie i odlewanie.

Call Now Button